Poděkování za hlasování do ADHR

ADHR – Anketa dobrovolní hasiči roku je doslovný překlad této zkratky. Tato celorepubliková anketa má za sebou již 11. ročník a letos se do ní přihlásilo 120 jednotek a sborů dobrovolných hasičů včetně SDH a JSDH Borovany. Z přihlášených uchazečů vybírá devítičlenná odborná porota do finále 25 jednotek a 25 sborů, kam jsme byli zařazeni i my. Dále vše záleželo na hlasování široké veřejnosti, kterou jsme také oslovili. Do této ankety se přihlašujeme pravidelně od roku 2015, kdy jsme získali 2. místo. V roce 2016 to bylo 1. místo, ale v následujícím roce 2017 jsme museli tuto kategorii vynechat, protože vítěz se nesmí zúčastnit nadcházejícího ročníku. Dostali jsme ale ocenění v kategorii Kolektiv mladých hasičů. V roce 2019 jsme obsadili 4. místo, loni nás porota nevybrala. Probojovat se do finále se nám podařilo opět až letos. Slavnostní vyhlášení ankety proběhlo 16. 11. 2021 v brněnské Zoner BOBYHALL. Letos jsme poprvé přihlásili JSDH Borovany a ta se za oblast jih-západ Čech umístila na 3. místě. SDH Borovany s počtem lehce přes 1500 hlasů získal ve své kategorii dokonce 1. místo!!!
Součástí výhry je kromě finanční odměny, která bude využita při dalších činnostech sboru a jednotky, i skleněná zásahová helma ve skutečné velikosti a mnoho věcných darů. Rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří nás podpořili svými hlasy ať už přes internet, nebo prostřednictvím SMS. Děkujeme! Záznam z tohoto galavečeru bude odvysílán na programu ČT2 v sobotu 4. prosince od 14:30, nebo na www.adhr.cz.

Foto SDH Borovany ADHR 2021 Brno podium

Za SDH Borovany
Pavel Pešek

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *