Rozpis schůzek mladých hasičů – družstva I. a II.

Borovany I. a II. – STARŠÍ

 4.1. 2022–úterý

  • Mladší – zrušeno
  • Starší – zrušeno

6.1. 2022–čtvrtek

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Hasičárna 
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Hasičárna

11.1. 2022–úterý

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Tělocvična ZŠ (sraz v 15:45 u zadního vstupu do areálu ZŠ)
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Tělocvična ZŠ (sraz v 16:45 u zadního vstupu do areálu ZŠ)

13.1. 2022–čtvrtek

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Hasičárna 
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Hasičárna

18.1. 2022–úterý

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Tělocvična ZŠ (sraz v 15:45 u zadního vstupu do areálu ZŠ)
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Tělocvična ZŠ (sraz v 16:45 u zadního vstupu do areálu ZŠ)

20.1. 2022–čtvrtek

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Hasičárna 
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Hasičárna

25.1. 2022–úterý

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Tělocvična ZŠ (sraz v 15:45 u zadního vstupu do areálu ZŠ)
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Tělocvična ZŠ (sraz v 16:45 u zadního vstupu do areálu ZŠ)

27.1. 2022–čtvrtek

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Hasičárna 
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Hasičárna

1.2. 2022–úterý

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Tělocvična ZŠ (sraz v 15:45 u zadního vstupu do areálu ZŠ)
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Tělocvična ZŠ (sraz v 16:45 u zadního vstupu do areálu ZŠ)

3.2. 2022–čtvrtek

Střelecký trénink, střelnice ZŠ

  • Mladší – 14:00 – 14:45 – Střelnice ZŠ (sraz ve vestibulu v 13:50) 
  • Starší – 14:45 – 15:30 – Střelnice ZŠ (sraz ve vestibulu v 14:40) 

8.2. 2022–úterý

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Tělocvična ZŠ (sraz v 15:45 u zadního vstupu do areálu ZŠ)
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Tělocvična ZŠ (sraz v 16:45 u zadního vstupu do areálu ZŠ)

10.2. 2022–čtvrtek

Střelecký trénink, střelnice ZŠ

  • Mladší – 14:00 – 14:45 – Střelnice ZŠ (sraz ve vestibulu v 13:50) 
  • Starší – 14:45 – 15:30 – Střelnice ZŠ (sraz ve vestibulu v 14:40) 

13.2. 2022–neděle

Plnění zkoušek z odborností a specializací

  • 9:00 – 14:00 – Hasičárna

15.2. 2022–úterý

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Tělocvična ZŠ (sraz v 15:45 u zadního vstupu do areálu ZŠ)
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Tělocvična ZŠ (sraz v 16:45 u zadního vstupu do areálu ZŠ)

17.2. 2022–čtvrtek

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Hasičárna 
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Hasičárna

19.2. 2022–sobota

Výlet do táborové základny Nakolice.
Vlakem z vlakového nádraží Borovany v 8:30.
Sraz v 8:15
Návrat v 15:30

Sebou svačinu, něco na oheň (buřt, klobása, párek, …), pití, víčko od ešusu

Teplé oblečení do lesa, čeká nás drobná brigáda.

22.2. 2022–úterý

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Tělocvična ZŠ (sraz v 15:45 u zadního vstupu do areálu ZŠ)
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Tělocvična ZŠ (sraz v 16:45 u zadního vstupu do areálu ZŠ)

24.2. 2022–čtvrtek

Uzlová štafeta – závod v uzlování

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Hasičárna 
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Hasičárna

1.3. 2022–úterý

  • Jarní prázdniny Borovanské školy – tréninková pauza

3.3. 2022–čtvrtek

  • Jarní prázdniny Borovanské školy – tréninková pauza

8.3. 2022–úterý

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Tělocvična ZŠ (sraz v 15:45 u zadního vstupu do areálu ZŠ)
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Tělocvična ZŠ (sraz v 16:45 u zadního vstupu do areálu ZŠ)

10.3. 2022–čtvrtek

Uzlová štafeta – závod v uzlování

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Hasičárna 
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Hasičárna

12.3. 2022–sobota

Trénink jednotlivců – 60m s překážkami

  • Holky – 14:00 – 15:15 – Sportovní areál
  • Kluci – 15:15 – 16:30 – Sportovní areál

15.3. 2022–úterý

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Tělocvična ZŠ (sraz v 15:45 u zadního vstupu do areálu ZŠ)
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Tělocvična ZŠ (sraz v 16:45 u zadního vstupu do areálu ZŠ)

17.3. 2022–čtvrtek

Střelecký trénink, střelnice ZŠ

  • Mladší – 14:00 – 14:45 – Střelnice ZŠ (sraz ve vestibulu v 13:50) 
  • Starší – 14:45 – 15:30 – Střelnice ZŠ (sraz ve vestibulu v 14:40) 

20.3. 2022–neděle

Trénink jednotlivců – 60m s překážkami

  • Holky – 14:00 – 15:15 – Sportovní areál
  • Kluci – 15:15 – 16:30 – Sportovní areál

22.3. 2022–úterý

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Tělocvična ZŠ (sraz v 15:45 u zadního vstupu do areálu ZŠ)
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Tělocvična ZŠ (sraz v 16:45 u zadního vstupu do areálu ZŠ)

24.3. 2022–čtvrtek

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Hasičárna -> podle počasí venku (ovál ZŠ)
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Hasičárna -> podle počasí venku (ovál ZŠ)

26.3. 2022–sobota

Trénink jednotlivců – 60m s překážkami

  • Holky – 14:00 – 15:15 – Sportovní areál
  • Kluci – 15:15 – 16:30 – Sportovní areál

29.3. 2022–úterý

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Tělocvična ZŠ (sraz v 15:45 u zadního vstupu do areálu ZŠ)
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Tělocvična ZŠ (sraz v 16:45 u zadního vstupu do areálu ZŠ)

31.3. 2022–čtvrtek

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Hasičárna
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Hasičárna

5.4. 2022–úterý

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Sportovní areál
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Sportovní areál

7.4. 2022–čtvrtek

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Sportovní areál
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Sportovní areál

10.4. 2022–neděle

Trénink jednotlivců – 60m s překážkami

  • Holky – 14:00 – 15:15 – Sportovní areál
  • Kluci – 15:15 – 16:30 – Sportovní areál

12.4. 2022–úterý

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Sportovní areál
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Sportovní areál

14.4. 2022–čtvrtek

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Sportovní areál
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Sportovní areál

17.4. 2022–neděle

Trénink jednotlivců – 60m s překážkami

  • VOLNO – Velikonoční pauza!!

19.4. 2022–úterý

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Sportovní areál
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Sportovní areál

21.4. 2022–čtvrtek

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Sportovní areál
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Sportovní areál

26.4. 2022–úterý

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Sportovní areál
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Sportovní areál

28.4. 2022–čtvrtek

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Sportovní areál
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Sportovní areál

1.5. 2022–neděle

Trénink jednotlivců – 60m s překážkami

  • Holky – 14:00 – 15:15 – Sportovní areál
  • Kluci – 15:15 – 16:30 – Sportovní areál

3.5. 2022–úterý

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Sportovní areál
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Sportovní areál

5.5. 2022–čtvrtek

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Sportovní areál
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Sportovní areál

7.5. 2022–sobota

Obvodové kolo hry Plamen – Borovany jarní kolo

  • kategorie mladší
  • kategorie starší
    • disciplíny:
      • Štafeta 4x60m – ovál ZŠ
      • Štafeta CTIF – Sportovní areál
      • Štafeta požárních dvojic – Sportovní areál
      • Požární útok – Sportovní areál

8.5. 2022–neděle

Memoriál Václava Hanzala – závod v běhu na 60m s překážkami Borovany

  • kategorie mladší
  • kategorie starší
    • závod jednotlivců v běhu na 60m s překážkami podle pravidel SH ČMS

10.5. 2022–úterý

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Sportovní areál
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Sportovní areál

12.5. 2022–čtvrtek

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Sportovní areál
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Sportovní areál

17.5. 2022–úterý

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Sportovní areál – PÚ CTIF -> video < + ZPV -> karta <
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Sportovní areál – PÚ CTIF -> video < + ZPV -> karta <

22.5. 2022–neděle

Odpolední soustředění na OKRESNÍ SOUTĚŽ

  • Družstvo Borovany III. – 13:00 – 15:00
  • Družstvo Borovany I. – 15:00 – 17:00

> Rozpis družstev <

Místo soutěže ve Strážkovicích, proběhne příprava na Okresní soutěž. Projdeme disciplíny požární útok, štafetu CTIF, štafetu dvojic, 60m s překážkami.

Českobudějovický DVOJBOJ – Strážkovice

  • kategorie mladší
  • kategorie starší
    • disciplíny:
      • Štafeta CTIF 
      • Požární útok 

24.5. 2022–úterý

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Sportovní areál
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Sportovní areál

26.5. 2022–čtvrtek

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Sportovní areál
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Sportovní areál

28.5. 2022–sobota

Okresní kolo hry Plamen – Zliv

  • kategorie starší
    • disciplíny:
      • Štafeta 4x60m 
      • Štafeta CTIF 
      • Štafeta požárních dvojic
      • Požární útok
      • Požární útok CTIF
      • Závod požárnické všestrannosti

29.5. 2022–neděle

Ledenické šedesátky – závod v běhu na 60m s překážkami Ledenice

  • kategorie mladší
  • kategorie starší
    • závod jednotlivců v běhu na 60m s překážkami podle pravidel SH ČMS

31.5. 2022–úterý

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Sportovní areál
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Sportovní areál

2.6. 2022–čtvrtek

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Sportovní areál
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Sportovní areál

7.6. 2022–úterý

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Sportovní areál
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Sportovní areál

9.6. 2022–čtvrtek

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Sportovní areál
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Sportovní areál

11.6. 2022–sobota

Krajské kolo hry Plamen – Blatná

  • kategorie starší
    • disciplíny:
      • Štafeta 4x60m 
      • Štafeta CTIF 
      • Štafeta požárních dvojic
      • Požární útok
      • Požární útok CTIF
      • Závod požárnické všestrannosti

14.6. 2022–úterý

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Sportovní areál
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Sportovní areál

16.6. 2022–čtvrtek

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Sportovní areál
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Sportovní areál

21.6. 2022–úterý

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Sportovní areál
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Sportovní areál

23.6. 2022–čtvrtek

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Sportovní areál
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Sportovní areál

25.6. 2022–sobota

Českobudějovický DVOJBOJ – Nové Homole

  • kategorie mladší
  • kategorie starší
    • disciplíny:
      • Štafeta DVOJIC
      • Požární útok 

28.6. 2022–úterý

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Sportovní areál
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Sportovní areál

30.6. 2022–čtvrtek

  • Mladší – 16:00 – 17:00 – Sportovní areál
  • Starší – 17:00 – 18:00 – Sportovní areál

16.7. 2022–sobota

Českobudějovický DVOJBOJ –Lišov

  • kategorie mladší
  • kategorie starší
    • disciplíny:
      • Štafeta 4x60m
      • Požární útok